Projekt graficzny imprezy firmowej

Ciekawe i nowatorskie zlokalizowanie organizacji imprezy, jakim był wielkowymiarowy i nowatorski garaż dla ciężarówek sprawił, że projekt graficzny wydarzenia od samego początku sprawił nam wiele frajdy. Ultranowoczesne, surowe wnętrze z oryginalną atmosferą zrobiło na wszystkich spore doznanie – zarówno w części wstępnego projektu jak i organizowaniu samej imprezy. Zamiar jest więc klarowny i zredukowany w formie, a barwy użyte nawiązują do kolorystyki marki.
W oparciu o zalecenia scenografa wykonaliśmy projekt graficzny scenografii  oddający rozparcelowanie wnętrza na oddzielne obszary. Centralna powierzchnia została rozgraniczona na cześć cateringową i taneczną.
Ulokowana została tu jeszcze scena i punkt DJ’a. W specjalnych przestrzeniach oddzielonych celowo na czas imprezy mieszczą się bar i strefa klubowa. Dodatkowymi częściami pokazanymi w projekcie graficznym są wizualizacje uwidoczniające rozmieszczenie całości na schemacie kompleksu, w którym odbywał się event, a także strefy parkingowej.
Po pomyślnym zaakceptowaniu przez zainteresowanego, projekt graficzny imprezy został zrealizowany.

Comments are closed.