Nowoczesne podświetlane litery 3D

W branży reklamowej niezwykle dużą popularnością cieszą się nowoczesne litery 3D, które podświetlane są na ogół specjalnymi diodami Led. Firmy najczęściej wybierają litery, które świecą poświatą, czyli tworząc efekt halo. Pomysłowe litery podświetlane można zamontować na dystansie bezpośrednio do ścian, paleni, bądź elewacji. Podświetlane litery produkuje się głównie z plexi, dibondu, są po prostu spawane z blachy pod osłoną argonu.

Trzeci wymiar

Przestrzenne litery (zwłaszcza gdy są podświetlane) zapewniają perfekcyjną widoczność, dzięki czemu doskonale nadają się do prezentacji logotypów, napisów, czy numeracji. Niezwykle dużo osób stosuje także litery podświetlane jako dekoracje i to nie tylko w sektorze komercyjnym, lecz również w sektorze prywatnym. Dzięki oszczędnym diodom Led, nasza marka może pracować także nocą. Dobra widoczność w przestrzeni miejskiej, to najbardziej odpowiedni wabik na ewentualnych klientów.

Efektywna reklama

Jak każdy ekspert od marketingu bardzo dobrze wie, dobra reklama koniecznie musi być przede wszystkim bardzo skuteczna, a jak łatwo się domyśleć sprawna reklama to ta, która swoim zasięgiem dociera do niezwykle sporej liczby osób. Wydajna reklama nie musi być również dużym kosztem dla przedsiębiorcy. Współczesne litery podświetlane wyglądają niezwykle efektywnie zwłaszcza w nocy, lecz nie sposób zapominać także i o tym, że są bardzo dobrze dostrzegalne też za dania. Każdy kto szuka mało agresywnej reklamy, powinien w pierwszej kolejności zastanowić się nad zakupem liter podświetlanych.