Kasetony reklamowe do wyboru i koloru

Daj się dostrzec!

To motto w obecnych czasach nabrało nadzwyczaj ważnego znaczenia. Prowadzenie działalności bez reklamy ma bardzo małe szanse na powodzenie. Dotarcie do wielkiej grupy użytkowników i znalezienie stałych klientów umożliwia efektywna reklama. Pylony, banery, oklejane szyby, kasetony reklamowe – to jedynie niektóre przykłady, jakim sposobem można dać się zauważyć.

Kasetony

Należałoby zwrócić uwagę na kasetony, ponieważ jest to postać reklamy naocznej zewnętrznej, której nie da się przegapić ani w dzień, ani w nocy. Elegancka forma, wyszukany styl, wyrazistość, możliwość zaadaptowania wyglądu i materiałów do wymagań interesanta, nieduże koszty jak i szybki czas realizacji to bezdyskusyjne atuty tego typu reklamy.

Materiał

Materiały, z którego produkowane są kasetony powinny być schludne i by dla przykładu pod wpływem temperatury nie blakły i nie pękały. Np. firma Dream Promotion wykorzystuje dibond, który maluje proszkowo albo szczotkuje. Budowa kasetonu nie winna być ciężka, ponieważ bywa instalowana m.in. na płytach gipsowych, stąd używa się płyty i ramy skonstruowane z aluminium.

Druk

Może być jednostronny – w przypadku kasetonu, który pełni zarówno rolę szyldu bądź dwustronny – gdy kaseton jest widziany z dwóch stron, na przykład na witrynie sklepowej albo jest wolnostojący. Technologia zrealizowania druku – frezowany lub napisy przestrzenne. Podświetlenie żarówkami led powoduje, iż kaseton wygląda efektownie o każdej porze.

Prosta postać czy wyszukana? Barwny czy stonowany? Litery frezowane czy przestrzenne? Wybór należy do klienta.